Yağmur Metal Elektronik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.;  SOLDEX marka, tamamen yerli lehim alaşımları ve kimyasalları üretimi amacı ile kurulmuştur. 2001 yılından bu yana SOLDEX marka ürünlerini sürekli geliştirerek sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Fabrikamızda her isteğe göre, her formda ve alaşım özelliklerinde yumuşak lehimler üretilebilmekte ve üretilen bu lehimler kalite analiz kontrol raporları ile birlikte kullanıcıya sunulmaktadır.

Üretim kalitesinin yükseltilmesinde görevinin bilincinde olan kuruluşumuz, modern tesisleri, laboratuvar analizleri ve deneyimli kadrosu ile uygulamalarınızdaki iyileştirme ve araştırma geliştirme projelerinize katkıda bulunmaya hazırdır.

Değerlerimiz

SOLDEX olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden taviz vermeden, çağın gereksinimlerini yakından takip ederiz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde SOLDEX, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

SOLDEX olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

SOLDEX olarak, başarının müşterilerimizin bize duyduğu güven ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bunun için her gün “tercih ettiğiniz çözüm ortağınız” olarak planlama, yatırım ve sonrasında yatırımınızın korunması amacı ile sizinle omuz omuza verip uzun vadeli değer katmak için çalışıyoruz.

Tercih ettiğiniz çözüm ortağınız olabilmek için inandığımız değerler: Sorumluluk, Çalışkanlık, İtina, Güven.

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen SOLDEX;

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, ülkesine değer katarak, sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.